استان بریتیش کلمبیا - کارآفرینان

استان بریتیش کلمبیا - کارآفرینان

برنامه استانی بریتیش کلمبیا - کارآفرینان

استان بریتیش کلمبیا با موقعیت استراتژیک، هزینه های مالیاتی پایین، هزینه های عملیاتی رقابتی و یک نیروی کار چندفرهنگی بسیار تحصیلکرده، ماهر و موثر، یکی از پویاترین موقعیت های مکانی کانادا برای راه اندازی کسب و کار است که فرصت های تجاری منحصر به فردی را برای کارآفرینان فراهم می آورد.

برنامه کارآفرینی BC PNP  دارای دو دسته اصلی است:

مهاجرت کارآفرینان - پایلوت منطقه ای

مهاجرت کارآفرینان- برنامه پایه

مهاجرت کارآفرینان - پایلوت منطقه ای:

این برنامه مربوط به جذب کارآفرینان با تجربه  از سراسر جهان برای راه اندازی بیزینس و ایجاد شغل در مناطقی از استان میباشد که جمعیت کمتری نسبت به شهراصلی یعنی ونکوور بزرگ دارند. برخی از این مناطق عبارتند از Squamish ، Osoyoos ،  Vernon وغیره. در این مسیر، استان بریتیش کلمبیا کارآفرینان را برای شروع موفق بیزینسی که منجر به رشد اقتصادی منطقه نیز میشود،  پشتیبانی میکند. هدف از این برنامه مهاجرتی تشویق برای سرمایه گذاری و کمک به توسعه اقتصادی مناطق کم جمعیت استان می باشد.

حداقل شرایط مورد نیاز:

  • دارایی شخصی حداقل 300,000 دلار کانادا،
  • 3 سال تجربه کاری به عنوان مدیر و صاحب بیزینس و یا 4 سال سابقه به عنوان مدیر ارشد،
  • تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی – ارائه مدرک آزمون زبان که باید معادل آزمون زبان کانادایی (CLB) سطح 4 یا بالاتر باشد الزامی است،
  • واجد شرایط بودن مهاجرت قانونی به کانادا

مهاجرت کارآفرینان - برنامه پایه:

هدف از این برنامه مهاجرتی جذب  کارآفرینان باتجربه ای می باشد که قصد ایجاد بیزینس جدید یا خرید بیزینسی موجود با هدف رشد و توسعه استان را دارند. این استان با استفاده از یک سیستم قرعه کشی آنلاین که بر اساس امتیازهای متقاضی میباشد، سرمایه گذاران برتر که دارای دیدگاه های ایده آل تجاری هستند را انتخاب می کند. سپس داوطلبان مجوز کار دو ساله برای راه اندازی بیزینس مورد نظر خود دریافت میکنند که در نهایت شانس آنها را برای دریافت اقامت دائم کانادا بالا میبرد.

حداقل شرایط مورد نیاز:

  • دارایی شخصی حداقل 600,000 دلار کانادا،
  • 3 سال تجربه کاری به عنوان مدیر و صاحب بیزینس و یا +4 سال سابقه به عنوان مدیر ارشد،
  • تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی – ارائه مدرک آزمون زبان که باید معادل آزمون زبان کانادایی (CLB) سطح 4 یا بالاتر باشد الزامی است،
  • واجد شرایط بودن مهاجرت قانونی به کانادا

متقاضیان موفق، یک مجوز کار دریافت خواهند نمود و در صورتی که بیزینس در بریتیش کلمبیا به صورت مستمر، شرایط طرح کارآفرینی را محقق نماید، خواهند توانست که از طریق برنامه ی استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) برای اخذ ویزای اقامت دائم کانادا درخواست نمایند. این طرح مسیری برای اخذ اقامت دائم، برای کارفرمایان با تجربه ای که می توانند در استان مستقر شده و یک کسب و کار قابل اعتماد که با فواید قابل توجه برای اقتصاد استان راه اندازی نمایند، به ارمغان می آورد.

BC PNP، متقاضیان را تشویق می کند، قبل از ثبت نام، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت ها و محیط کار و کار محلی یک سفر اکتشافی به استان بریتیش کلمبیا داشته باشند.  متقاضیان بهتر است تا قبل از امضای توافنامه ی عملکردی با BC PNP و اخذ یک مجوز کار معتبر از سازمان IRCC، هیچ گونه سرمایه گذاری یا تعهد مالی انجام ندهند. ریسک هر گونه سرمایه گذاری که قبل از اخذ یک مجوز کار معتبر انجام شود، صرفا به عهده ی خود فرد می شود.

جهت ارزیابی رایگان شرایط مهاجرت اینجا را کلیک کنید

مطالب مرتبط:


برگشت به مجموعه

تاریخ

28 مرداد 1399

مجموعه

برنامه های استانی کانادا
Copyright © 2019 - 2021 ICGCI Immigration Group . All rights reserved.