کانادا از بهترین مقاصد مهاجرتی در جهان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کانادا با ایجاد فرصت های شغلی و تسهیلات متعدد یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی در جهان می باشد. این کشور برای کسانی که به دنبال زندگی بهتر هستند, گزینه مناسبی می باشد.

 

مواردی که کانادا را به مقصد عالی برای مهاجرت بدل می کند:

۱. قوانین مهاجرتی کانادا در مقایسه با سایر کشورها چندان سختگیرانه نیستند، بنابراین واجد شرایط بودن بسیار آسان تر است. حتی در شرایط رکود جهانی، کانادا برنامه های مهاجرتی خود را کاهش نداده است، بنابراین همچنان بیشترین تعداد مهاجر را می پذیرد.

۲. کانادا برای تمامی افراد کارمند, خود اشتغال و ... برنامه های مهاجرتی متنوعی را ارائه می دهد. که بسیاری از این برنامه ها به دریافت اقامت دائم کانادا می انجامد.

۳. همچنین این کشور از مهاجرین و خانواده آن ها در اجتماع حمایت میکند. لازم به ذکر است کانادا بهترین سیستم های درمانی و آموزشی دنیا را دارا می باشد.

۴.از آنجایی که فرصت های شغلی بسیار زیادی در کانادا وجود دارد, پیدا کردن شغل مناسب آسان می باشد.

۵. حداقل حقوق ساعتی در این کشور نسبت به سایر کشورها بالاتر می باشد, که از ساعتی ۱۱$ تا ۱۵$ در استان های مختلف, متغیر می باشد.

۶. افراد دارای پاسپورت کانادایی می توانند لذت سفر آزادانه بدون نیاز به ویزا را به بسیاری از کشورهای جهان بچشند. به همین دلیل بسیاری از افراد علاقه مند به دریافت پاسپورت کانادایی می باشند.

۷. هیچ گونه محدودیتی برای محل زندگی و کار در کانادا وجود ندارد و شهروندان کانادایی مختار هستند هرکجا که می خواهند کار و زندگی  کنند. این کشور به تمامی حقوق مذاهب, فرهنگ ها و جوامع متعدد احترام می گذارد.

۸. کانادا زمینه رشد و پرورش افراد را نیز فراهم می کند.

۹. کانادا غنی از منابع طبیعی می باشد که برای این کشور مزیت اقتصادی نیز به حساب می آید.

۱۰. در پایان باید این نکته را خاطرنشان کرد که مردم کانادا از مودب ترین و شادترین مردم جهان می باشند.

 

از ژانویه ۲۰۱۵ کانادا برنامه اکسپرس انتری را تحت مجموعه اقتصادی معرفی کرد. این برنامه راهی برای رسیدن به اقامت دائم کانادا فراهم می کند و از بهترین برنامه های مهاجرتی می باشد که تیم مجرب ICGCI شما را در تمامی مراحل این برنامه مهاجرتی همراهی می کند.

 آیا می دانید آب و هوای کانادا چگونه است و گرمترین شهرها کدامند؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بطور کل در خصوص آب و هوای کانادا بدلیل پهناور بودن این کشور، آب و هوای کانادا را نمی‌توان برای مثال سرد و خشک و یا گرم و معتدل توصیف کرد.Copyright © 2019 - 2020 ICGCI Immigration Group . All rights reserved.