استان بریتیش کلمبیا در تاریخ 21 ژوئیه 62 دعوت نامه برای کاندیداهای Pilot PNP Tech صادر کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در قرعه کشی 21 ژوئیه ، دعوت نامه ها برای کارکنان ماهر وفارغ التحصیلان بین المللی از گروه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر شده است.


 استان بریتیش کلمبیا در تاریخ 21 ژوئیه 62 دعوت نامه  برای کاندیداهای Pilot  PNP Tech صادر کرد.

Tech Pilot  BC PNP یک مسیر مهاجرتی سریع برای کارگران فنی و دانشجویان بین المللی است.

کلیه داوطلبانی که توسط برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) دعوت شده اند، میبایست پیشنهاد کار حداقل یک ساله در یکی از ۲۹ شغل مورد نظر داشته باشند.

در قرعه کشی 21 ژوئیه ، دعوت نامه ها برای کارکنان ماهر وفارغ التحصیلان بین المللی از گروه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر شده است.

کاندیداهای منتخب در کلیه زیرشاخه ها نیاز به حداقل نمره استانی 80 داشتند.

به کاندیداهای گروه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا, ۶۰۰ امتیاز اضافی برای سیستم جامع رتبه بندی آنها (CRS) اعطا می شود. این امتیازات به طور موثر دعوت نامه درخواست (ITA) را برای اقامت دائم کانادا در قرعه کشی فدرال اکسپرس انتری تضمین می کنند.

بقیه داوطلبانی که تحت عنوان "مهارتهای مهاجرت" دعوت می شوند ، درخواست اقامت دائم کانادا را دارند که بطور مستقیم توسط مهاجرت ، پناهندگان و تابعیت کانادا (IRCC) پس از صدور نامزدی استانی توسط بریتیش کلمبیا تهیه و پردازش می شوند.

هر شخصی که علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق دسته های BC PNP باشد باید این روند را با ایجاد یک پروفایل آنلاین BC PNP آنلاین آغاز کند. با این وجود ، فقط متقاضیان زیر دسته کارکنان ماهر، نیمه ماهر و مقاطع تحصیلات تکمیلی بین المللی ملزم به ثبت نام در سیستم ثبت نام مهارت های مهاجرت BC PNP (SIRS) هستند تا یک امتیاز کسب کنند.

این استان در سال 2020 15 قرعه کشی با احتساب این دوره  برگزار کرده است که بیش از 1500 نفر نامزدی استانی را در سال جاری دریافت کرده اند.

داده های اخیر نشان می دهد که سال گذشته برای مهاجرت B.C با توجه به ثبت نام کنندگان ، نامزدها سال بزرگی بود. 

تعداد نامزدهای Tech Pilot در سال 2019 1،509 بود که نسبت به سال 2018، 3 درصد افزایش داشته است. نامزدهای  TechPilot  23 درصد از کل نامزدها را به خود اختصاص داده است که 17 درصد بیشتر از سال 2018 است.

برنامه تک پیلوت بریتیش کلمبیا در سال 2017 راه اندازی شد و پیش بینی می شود تا ژوئن 2021 ادامه داشته باشد

علاوه بر این ، لازم به ذکر است که B.C. همچنان به دعوت کارکنان و فارغ التحصیلان خارجی در مشاغل غیرتکنولوژی ادامه می دهد.


Copyright © 2019 - 2020 ICGCI Immigration Group . All rights reserved.