کانادا به روند بررسی پرونده های اسپانسرشیپ همسر سرعت می بخشد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

IRCC تعداد کارمندان خود را برای تسریع روند بررسی پرونده های اسپانسرشیپ افزایش داده است. این خبر مهم به تازگی توسط اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام شده است.

علاوه بر این، IRCC قصد دارد با استفاده از فن آوری جدید، پرونده های کاغذی را به دیجیتالی تغییر دهند تا کارکنان این اداره راحت تر به پرونده ها دسترسی داشته باشند و پرونده ها سریع تر بررسی شوند. همچنین شرایط بیومتریک تسهیل خواهد شد اما هنوز جزییات آن منتشر نشده است.

این اقدامات با هدف تسریع بررسی، اولویت بندی و نهایی کردن حدود ۶۰۰۰ پرونده اسپانسرشیپ همسر در هر ماه تا پایان سال ۲۰۲۰ انجام می شود. در نتیجه تا پایان امسال ۴۹۰۰۰ پرونده اسپانسرشیپ به نتیجه خواهد رسید.

IRCC خاطرنشان كرد كه هدف از این اقدامات جدید، گردهم آوردن خانواده ها خواهد بود.

روند بررسی پرونده های اسپانسرشیپ تحت تاثیر همه گیری ویروس کرونا قرار گرفت که اعتراضات اخیر را در پی دشت.

وزیر مهاجرت، مارکو مندیچینو، اظهار داشت:

ما می دانیم که چند ماه اخیر برای کسانی که در این شرایط سخت از عزیزانشان دور هستند آسان نبوده است. به همین دلیل است که ما تا حد ممکن به روند بررسی برنامه اسپانسرشیپ همسر سرعت بخشیده ایم. دولت ما به یافتن راه های جدید برای حفظ خانواده ها ادامه خواهد داد.

طبق طرح اسپانسرشیپ همسر ۲۰۲۲-۲۰۲۰, که پیش از همه گیری ویروس کرونا شکل گرفته بود, کانادا از میان ۳۴۱,۰۰۰ مهاجری که در سال ۲۰۲۰ می پذیرد, ۷۰,۰۰۰ نفر را به برنامه اسپانسرشیپ اختصاص می دهد.

 


Copyright © 2019 - 2020 ICGCI Immigration Group . All rights reserved.