بررسی کوتاه قرعه کشی اخیر اکسپرس انتری در سال 2021

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شما ممکن است مهاجرت را  یک فرایند نسبتا غم انگیز فرض کنید ، که در آن فردی کشور مبدا خود را ترک میکند و در مدت زمان چند ساعت پرواز، به عنوان یک مهاجر، به یک کشور دیگر وارد میشود،اما مهاجرت واقعی یک اتفاق نسبتاً مشخص و از قبل برنامه ریری شده است.


تحقیقات گسترده نشان می دهد فردی که قبلاً ارتباطات شدیدی با جامعه ای دارد که امیدوار است بتواند به آن بپیوندد ، برای موفقیت در آن موقعیت خوبی خواهد داشت. این روابط می تواند اشکال مختلفی داشته باشد: پیوندهای خانوادگی یا دوستی. مشارکت در جامعه کانادایی و همچنین کار یا تحصیل در کانادا. همه این پیوندها ، و به ویژه کار یا تحصیل در کانادا ، به توسعه مهارت های زبان انگلیسی و / یا فرانسوی کمک می کند ، که به نوبه خود کلید رشد اقتصادی در کانادا هستند.

بنابراین ، کانادا تأکید بیشتری بر "تجربه کانادایی" در تصمیم گیری اقامت دائم برای مهاجران را در پیش گرفته است. در واقع ، یکی از برنامه های اولیه مهاجرتی کانادا "کلاس تجربه کانادایی" نام دارد و برای افرادی طراحی شده است که حداقل یک سال سابقه کار ماهر در کانادا را دارا میباشند. همچنین هر یک از استان های کانادا حداقل یک برنامه مهاجرتی دارند که برای افرادی طراحی شده   که در استان مربوطه ساکن هستند

هر استان بسته به نوع تجربه متقاضی چندین برنامه از این دست را دارد. به عنوان مثال مراجعه به عنوان ویزیتور ، کارگر موقت یا دانشجو ، همه راه های عالی برای شروع کار در کانادا است..

همانطور که همه ما می دانیم ، بیماری همه گیر کرونا سفرهای بین المللی را بسیار دشوارتر کرده است. خوشبختانه در انتهای تونل از طریق توزیع واکسن ها نوری وجود دارد. در این بین ، کانادا با کمبود جدی مهاجران روبرو شده است ، کمبودی که کانادا نه پیش بینی کرده و نه خواستار آن بوده است.

پس چگونه کانادا اطمینان حاصل می کند که همچنان از جوانان با استعداد برای رشد اقتصاد و جمعیت خود استفاده می کند؟

کانادا تصمیم گرفته است که در دیگری را باز کند. کانادا این کار را با تلاش اضافی برای تسهیل مهاجرت افرادی که در حال حاضر در کانادا هستند اما دارای وضعیت موقت هستند ، انجام داده است. با استفاده از سیستم اکسپرس انتری تقریبا تمام افرادی که در پول قرار داشته اند و در دسته ی تجربه کار کانادایی قرار گرفته اند رو دعوت به گرفتن اقامت دائم کرده است زیرا این افراد به احتمال زیاد در کانادا هستند.

روز شنبه سیزدهم ماه فوریه کانادا از بیست و هفت هزار نفر که در دسته تجربه کار کانادایی قرار میگرفتند دعوت کرد تا برای اخذ اقامت دائم خود اقدام کنند. برای مقایسه کردن این دوره از اتنخابات با دوره قبل نگاهی به این اعداد بیاندازیم:

در دوره قبل قرعه کشی اکسپرس انتری حدود چهار هزار دعوت نامه صادر شد که حداقل امتیاز در حدود 450-430 بوده است .

اما در روز شنبه بیست و هفت هزار نفر از دسته تجربه کار کانادایی انتخاب شدند که حداقل امتیاز انتخاب شده تنها 75 بوده است.

این به ما نشان میدهد که کانادا هوشمندانه وبسیار تاثیر گذار از ابزار های خود برای سیاست مهاجرتی این کشور استفاده میکند.


Copyright © 2019 - 2021 ICGCI Immigration Group . All rights reserved.